Konstrukcija

Brentex-Trailer piekabes ir projektētas un ražotas profesionālai lietošanai. Visas piekabes tiek būvētas ar pastiprinātu rāmi un pastiprinātiem bortiem, kas nodrošina ilgu mūžu un izturību pie lielām slodzēm. Visām metāla detaļām tiek izmantota karstās cinkošanas tehnoloģija, kas nodrošina aizsardzību pret koroziju pašos skarbākajos apstākļos. Mūsu prioritāte ir sniegt klientam vislabāko kvalitāti par saprātīgu cenu.

 

Brentex-Trailer piekabes ir projektētas un ražotas profesionālai lietošanai. Visas piekabes tiek būvētas ar pastiprinātu rāmi un pastiprinātiem bortiem, kas nodrošina ilgu mūžu un izturību pie lielām slodzēm. Visām metāla detaļām tiek izmantota karstās cinkošanas tehnoloģija, kas nodrošina aizsardzību pret koroziju pašos skarbākajos apstākļos. Mūsu prioritāte ir sniegt klientam vislabāko kvalitāti par saprātīgu cenu.

AIZMUGURES PANELIS

2 mm bieza lokšņu metāla profils ar vertikālu izliekumu apakšējā malā, kas novērš aizmugures paneļa deformēšanos, ja piekabes kasti paceļ vai tajā iekrauj un izkrauj mazgabarīta tehniku. Lai novērstu korozijas rašanos, visi paneļa caurumi ir izveidoti pirms karstās cinkošanas.

RĀMIS

Piekabes rāmis ir sametināts no taisnstūra caurulēm, kuru iekšpusē izurbti caurumi elektrosistēmas vadu ievilkšanai. Visu piekabju rāmjiem ir četri stūru balsti un vismaz 4 sānu balsti, kas savstarpēji savienoti ar piemetinātu augšējo cauruli. Šādi veidojas stingra rāmja konstrukcija, kas novērš piekabes sānu bortu deformēšanos un uzlabo rāmja lieces pretestību, ja piekabi izmanto saskaņā ar lietošanas pamācību. Lai novērstu korozijas rašanos, visi rāmja caurumi ir izveidoti pirms karstās cinkošanas.

JŪGSTIENIS

Piekabes jūgstienis ir sametināts no vismaz trim biezām taisnstūra caurulēm, kurās ievilkti elektrosistēmas vadi. Visiem piekabes jūgstieņiem ir piemetināts kronšteins atbalsta riteņa novietošanai. Tā rievotais profils novērš jūgstieņa sijas deformāciju, ja tiek pievienota atbalsta riteņa skava. Lai novērstu korozijas rašanos, visi jūgstieņa detaļu caurumi ir izveidoti pirms karstās cinkošanas.

BALSTIEKĀRTA

Visiem Brentex piekabju modeļiem ir izmantotas plakanatsperes ar amortizatoriem. Kāpēc ir izvēlēts tieši šāds variants?

a) Salīdzinājumā ar vērpstieņa balstiekārtu apmēram 1 m garās plakanatsperes balsta laukums ievērojami uzlabo piekabes rāmja izturību pret izliekšanos garenvirzienā.
b) Šāda balstiekārta nodrošina vienmērīgu kustību un stabilitāti, braucot ar nelielu kravu.
c) Ilgāks kvēlspuldžu kalpošanas laiks.
Tilta sija ir izgatavota no vismaz 4 mm biezas kvadrātveida caurules, kuras piestiprināšanai izmanto 12 mm diametra U veida skrūves. Lai novērstu korozijas rašanos, visi caurumi tilta sijā un tai piemetinātajās detaļās ir izveidoti pirms karstās cinkošanas. Piekabēm izmantojam tikai Vācijā izgatavotas piekares asu rumbas (BPW, AL-KO).

SĀNU BORTI

Visām piekabēm, kuru kastes garums nepārsniedz 4,1 metrus, sānu bortus esam izgatavojuši no vienoti izliektiem lokšņu metāla profiliem, kas nodrošina papildu lieces pretestību garenvirzienā. Sānu paneļiem ir arī uz iekšpusi izliekts pastiprinājuma profils, kas uzlabo sānu bortu izturību un noturību pret deformēšanos uz sāniem. Sānu borti ir cinkoti.

PRIEKŠĒJAIS UN AIZMUGURĒJAIS BORTS

 

Visiem Brentex piekabju modeļiem ir stiprināts priekšējais un aizmugures nolaižamais borts. Galu borti ir izgatavoti no diviem kopā saliktiem 1,2 mm plāniem cinkota tērauda profiliem, kas savā starpā savienoti ar gala profiliem un kniedētām šuvēm. Katram bortam ir divas karsti cinkotas profila eņģes. Lielās eņģes un dubultais profils nodrošina pietiekošu izturību, lai bortus varētu izmantot kā rampas vieglākas tehnikas iekraušanai un izkraušanai piekabē (kvadricikls, sniega motocikls, zāles pļāvējs, mazgabarīta traktors). Bortu iekšējās sienas ir gludas, lai tehnikas iekraušanas laikā izvairītos no bojājumiem. Borti ir noņemami un aprīkoti ar diviem fiksatoriem.

KRAVAS KASTES GRĪDA

 

Piekabes grīdai izmanto tikai laminētu ūdensizturīgu finieri, kas ir izturīgs un saglabā savas īpašības jebkuros laikapstākļos.

KRAVAS STIPRINĀJUMI

Visās piekabēs ir vismaz četri pāri cilpu kravas nostiprināšanai kastē, kas ar skrūvēm ir piestiprinātas pie stūru balstiem vai apakšējā rāmja. Papildus tam no ārpuses rāmja apakšpusē ir piemetināti vismaz divi pāri āķu kravas nostiprināšanai ar siksnām.

DUBĻU SARGI

Brentex piekabēm ir plastmasas dubļu sargi un dubļu aizsargi. Tie ir izgatavoti no kvalitatīvas plastmasas, kas nezaudē elastību pat –40 °C.

ELEKTROINSTALĀCIJA

Brentex piekabēm ir izmantota Austrijas uzņēmumā “Aspöck” ražota ūdensizturīga elektroinstalācija. Kabeļu pievienošanai ir paredzēta 13 daļīga kontaktligzda. Komplektā ir iekļauts arī pārejas adapters no 13 uz 7 kontaktiem. Lai pasargātu no bojājumiem un apkārtējās vides ietekmes, visi kabeļi ir paslēpti rāmī un jūgstieņa sijā.

GAISMAS

Piekabēm esam izvēlējušies Austrijas uzņēmuma “Aspöck” ražotos lukturus, kas tiek uzskatīti par vienu no labākajām tirgū pieejamām precēm. Visiem piekabju modeļiem ir atpakaļgaitas gaismas un miglas lukturi.

+