Brentex laivu piekabju konstrukcija

Visas Brentex laivu piekabes ir karsti cinkotas ar metināta rāmja konstrukciju un izgatavotas no labākajiem komponentiem. Brentex laivu piekabes ir piemērotas gan atpūtai, gan profesionālai lietošanai.

 

Visas Brentex laivu piekabes ir karsti cinkotas ar metināta rāmja konstrukciju un izgatavotas no labākajiem komponentiem. Brentex laivu piekabes ir piemērotas gan atpūtai, gan profesionālai lietošanai.

RĀMIS

Visas Brentex laivu piekabes ir karsti cinkotas uz pilna metināta rāmja, kas izgatavots no izturīga S355 tērauda. ​​Šī iemesla dēļ piekabe ir izturīga arī pret pārslodzi.

Piekabes metinātais rāmis un jūga stienis ir izgatavoti no 3 mm bieza kvadrātveida tērauda. Karsti cinkotais, pilnībā metinātais rāmis ir izturīgs pret laika apstākļiem un korozijas veidošanos pat tad, ja tas tiek izmantots jūras ūdenī.

Visas atveres rāmja daļās pirms karstās cinkošanas tiek apstrādātas, lai novērstu korozijas veidošanos. Brentex laivu piekabju jūga stieņiem ir metināts atbalsta riteņu stiprinājuma profils, un tā rievotais profils novērš jūga stieņa deformēšanās iespēju atbalsta riteņa nostiprināšanas laikā.

TILTS UN ATSPERES

Visos Brentex piekabju modeļos tiek izmantotas lokšņu veida atsperes ar amortizatoriem. Kāpēc?

Virs lokšņu veida atsperes atrodas aptuveni 1 metru gara atbalsta virsma, kas salīdzinājumā ar vērpes tiltiem ievērojami palielina piekabes rāmja izturību pret lielu slodzi.

Nodrošina vienmērīgu piekabes saķeri un stabilitāti pat mazākas slodzes apstākļos.

Paildzina kvēlspuldžu kalpošanas laiku.

Tilta sija ir izgatavota no vismaz 4 mm biezas kvadrātveida caurules, kuras stiprinājumam izmantotas 12 mm diametra U veida skrūves. Uz tilta sijām metinātie stiprinājumi ir aprīkoti ar atverēm un ir karsti cinkoti, lai novērstu korozijas veidošanos. Tiltos izmantojam tikai Vācijas ražotāja KNOTT ūdensizturīgās rumbas.

SĀNU UN ĶĪĻU KONUSA RUĻĻI

Iekraušanu un izkraušanu no laivas atvieglo un drošu padara kvalitatīvie sānu un ķīļu konusa ruļļi un priekšējais atbalsts.

Sānu balstus iespējams ātri un ērti noregulēt, neizmantojot uzgriežņu atslēgas. Turklāt vinčas un priekšgala balsts ir ar regulējamu augstumu un stāvokli, pateicoties tam piekabi ir iespējams ērti pielāgot tieši savai laivai. Laivas piekabes aizmugure ir aprīkota ar 4 ķīļu rullīšiem.

Piekabes pamataprīkojumā ietilpst vinča ar 800 kg vilkšanas jaudu. Laivas nostiprināšanai piekabēm ir 4 kravas stiprinājuma cilpas.

ELEKTROSISTĒMA

Brentex piekabēs tiek izmantotas Austrijas ražotāja Aspöck komplekta ūdensizturīgās un drošās elektroinstalācijas. Elektroinstalācijai ir pagarinātājs ar 13 kontaktligzdām. Visos Brentex piekabju pamata aprīkojumos ietilpst arī pārejas adapteris 13-7. Elektroinstalācija atrodas jūga stieņa un rāmja siju iekšpusē, kas vēl vairāk palielina elektrosistēmas pretestību ārējās vides iedarbībai.

Visām Brentex laivu piekabēm ir paceļami aizmugurējie lukturi, un pateicoties tiem kalpošanas laiks kļūst ievērojami ilgāks. Piekabēm tiek izmantoti Austrijas ražotāja Aspöck lukturi, kas ir visplašāk izmantotie aizmugurējie lukturi. Visās piekabēs ir arī atpakaļgaitas un miglas lukturi.

KOMFORTA APRĪKOJUMS

Praktiskumu piekabes lietošanā papildina 4 ērti pakāpienveida galdi blakus kāpnēm. Kā papildaprīkojums piekabes papildināšanā ir pieejami dīseles pakāpienveida galdi.

Visām Brentex laivu piekabēm standartaprīkojumā iekļauts atbalsta ritenis ar 150 kg lielu kravnesību.

+