Ražotājs

Brentex

Brentex ir Igaunijas uzņēmums, kas kopš 2000. gada ražo metināto rāmju piekabes. Uzņēmumu dibināja skolasbiedri, kuri absolvējuši Tallinas Tehnoloģiju universitāti un saskatīja iespēju tirgum ražot labākas, ilgāk kalpojošas un dažādiem laika apstākļiem piemērotākas piekabes.

 

Brentex uzsāka ATV piekabju ražošanu, un pirmajā darbības gadā tās tika eksportētas uz Zviedriju. Pamatojoties uz sākotnējo pieredzi, tika pieņemts, ka tirgū pastāv izaugsmes iespējas, tādēļ nekavējoties tika uzsākts ražot kastu– un laivu piekabju piederumu sortimentu. Uzņēmums attīstījās, un komanda palielinājās. Pateicoties tam, bija iespējams ražot labāk, ātrāk un lielākos daudzumos.

Gadu no gada ir audzis Brentex mērķtirgus loks. Sākotnēji tirdzniecība notika Zviedrijā, bet pavisam drīz – 2002. gadā – tirdzniecība tika sākta arī Igaunijā. 2004. gadā tirgum pievienojās Norvēģija, 2005. gadā – Latvija un Baltkrievija, 2007. gadā – Lietuva un visbeidzot 2013. gadā – Somijas tirgus. Attiecībā uz pēdējo minēto tirgu tika dibināta ilggadēja rezultatīva sadarbība ar IKH, vienu no veiksmīgākajiem instrumentu pārdevējiem Somijā, sadarbībā ar kuru tika pārdots vairāk nekā 5000 Brentex piekabju.

Mēs esam ne tikai ražotāji, bet arī galvenokārt tie, kas risina cilvēku transporta problēmas. Tāpēc piekabju ražošana vienmēr ir sākusies ar tirgus situācijas un cilvēku vajadzību izzināšanu. Visas Brentex piekabes 20 darbības gadu laikā ir pārbaudītas un kontrolētas vadošajās testu laboratorijās visā Eiropā un atbilst Eiropas Savienības pamatdirektīvai 2007/46/ES. Labākā rezultāta sasniegšanai nepieciešama labākā komanda. Brentex komandā ir savas jomas eksperti, un, pateicoties viņiem, mēs varam būt pārliecināti, ka mūsu piekabes ir izstrādātas, lai kalpotu ilgi!

2018. gads uzņēmumam Brentex bija izaicinājumu pilns, jo tad tika ieviesta attīstības programma sadarbībā ar EAS. Attīstības programma ilgs piecus gadus, tās ietvaros produktu izstrādē un aprīkojumā tiks ieguldīti 1,6 miljoni eiro. Investīciju mērķis ir uzlabot tehniskos risinājumus, paaugstināt produktu kvalitāti, paātrināt ražošanas procesu un palielināt produktivitāti, lai saglabātu konkurētspējīgu, inovatīvu un uz klientu orientētu uzņēmējdarbību.

+