Brentex OÜ

Tallina, Igaunija

a

Brentex OÜ
Kadaka tee 70A
12618 Tallina
Igaunija

E-mail: info@brentex.ee
www.brentex.eu

Par Brentex

Brentex-Trailer ir 2000. gadā Igaunijā dibināts piekabju ražošanas uzņēmums. Uzņēmumam ir vairāk nekā desmit gadu ilga pieredze profesionālu piekabju ražošanā un projektēšanā. Saviem klientiem piedāvājam kompleksus risinājumus, kuros ietvertas piekabes un tām piemērots papildu aprīkojums. Visas mūsu piekabes ir projektētas, ņemot vērā patērētāju vajadzības un ērtumu, ārējo izskatu un lietošanas drošumu. Taču visvairāk projektēšanas un ražošanas procesā ir domāts par piekabju izturību. Labākā kvalitāte par saprātīgām cenām – šim faktoram uzņēmums pievērš vislielāko vērību.

Visa uzņēmuma izlaistā produkcija atbilst Direktīvai 2007/46/EK (EK tipa apstiprinājums).

Brentex-Trailer plašajā preču izvēlē ir iekļautas tiklab piekabes bez bremzēm (pilna masa līdz 750 kg), kā arī ar bremzēm (pilna masa līdz 3500 kg). Lai gan mūsu galvenie modeļi ir kravas kastes un laivu piekabes, ražojam arī dažādus slēgta un platformas tipa variantus. Uzņēmums nepārtraukti attīstās un paplašina savu preču sortimentu — izstrādājam jaunus modeļus un pilnveidojam jau esošās piekabes un to aprīkojumu.

Brentex-Trailer preces ir pieejamas Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Baltkrievijas tirgos.