Piekabe BREN-3515N

1729 €
Preces kods: BREN-3515-1-750
Standarta aprīkojumā:

Atbalsta ritenis 150 kg

Kontaktu ligzdas pāreja 7/13

LED priekšējie lukturi

Praktiski pakāpieni – 4 gab.

Pret ūdeni un slīdēšanu droša pamata finiera plāksne

Sasverama kaste

Ievietot pirkumu grozā
Apraksts
Tehniskie parametri

BREN-3515N vieglā piekabe ir uz karsti cinkota, pilnībā metināta rāmja, kas izgatavots no izturīga S355 tērauda. Sānu bortu augšējā mala ir stiprināta ar 25 mm kvadrātveida caurulēm, kas kopā ar metināto rāmi veido režģa konstrukciju, kura ir izturīga pret pārslodzi un saliekšanos. Piekabes rāmī un virsbūvē ir iepriekš izurbti caurumi papildaprīkojuma pievienošanai. Tas ļauj lietotājam vēlāk viegli un bez problēmām uzstādīt papildaprīkojumu.

Lielisku kravnesību un braukšanas komfortu nodrošina lokšņu atsperu (4 lokšņu) tilts ar eļļas amortizatoriem. Karsti cinkotās tilta sijas kravnesība ir 1350 kg. Tilts ir izgatavots no Vācijas ražotāja KNOTT rumbām, tā kravnesība ir 2x675 kg. Piekabei ir M+S riepas. BREN-3515N vieglajai piekabei ir 800 kg smaga vilkšanas galva, kuras augstumu var iestatīt četrās dažādās pozīcijās atkarībā no velkošās automašīnas vilkšanas āķa augstuma.

BREN-3515N vieglajai piekabei ir Austrijas ražotāja Aspöck elektrosistēma un lukturi. Priekšējie LED lukturi ir pacelti augstāk, lai izvairītos no sasišanās riska. Piekabes komplektā ir arī lukturu spraudņa savstarpējais adapteris 13 pin – 7 pin. Uz lodveida savienotāja montāžas kronšteina ir uzstādīti 13 pin un 7 pin spraudņu ligzdas.

Piekabei ir nolokāma kaste un ar finieri nostiprināts gala borts. Aizmugurējo bortu var izmantot kā uzbrauktuvi ar 300 kg kravnesību, piemēram, zāliena traktoram vai kvadraciklam. Atvērtā stāvoklī gala borts ir vienā līmenī ar kravas kasti, ļaujot pagarināt kastes pamatni par 80 cm (nepieciešami papildu lūku stiprinājumi). Gala borts ir bloķējams ar vārpstu un viegli noņemams. Komplektā ietilpst atbalsta ritenis ar 150 kg kravnesību un liešanas skavu, ko var uzstādīt abās piekabes pusēs un dīseles dakšas iekšpusē.

Kravas kastes apakšdaļa ir pārklāta ar 12 mm biezu laminētu ūdensnecaurlaidīgu un neslīdošu finiera pamatni. Piekabes kaste ir aprīkota ar 8 pie rāmja piestiprinātām kravas nostiprināšanas skavām, pateicoties kurām kastes apakšdaļa ir gluda, un tas ļauj ērti transportēt, piemēram, celtniecības dēļus. Turklāt ārpus kastes ir 4 kravas stiprinājuma cilpas. Praktiskumu piekabes lietošanā papildina 4 ērti pakāpieni blakus dubļu aizsargam.

Izmēri
Kastes garums:3.5 m
Kastes platums:1.5 m
Borta augstums:0.4 m
Masas
Pilna masa:750 kg
Celtspēja:463 kg
Pašmasa:287 kg
Borta augstums:0.4 m
Papildus informācija
RiteņI:155/80R13 84N (2 x 500 kg)
Balstiekārtas tips:Lehtvedrud / amortisaatorid
Kastes atgāžams:
+